KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Aktualizacja harmonogramu

W szesnastu województwach rozgrywane są poszczególne etapy 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Na bieżąco na stronie rozgrywek aktualizujemy harmonogram.

Rozgrywki KINDER Joy of moving w sezonie 2022/23 rozgrywane są już od kilku miesięcy. Na naszej stronie na bieżąco aktualizujemy harmonogram turniejów w poszczególnych województwach. Chcemy podkreślić w tym miejscu, że w kalendarzu rozgrywek zostały uwzględnione turnieje singli, które pilotażowo zostały włączone do rozgrywek do dotychczasowych rozgrywek „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców.

Jak sprawdzić harmonogram? Wystarczy na głównej stronie rozgrywek www.minisiatkowka.pl wybrać zakładkę ROZGRYWKI, a następnie HARMONOGRAM.

Jednocześnie pragniemy zaznaczyć, że Organizatorzy mają prawo do zmian w terminarzu. Wszystkie zmiany będziemy na bieżąco aktualizować.

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie zagrało blisko 45 tysięcy młodych adeptów siatkówki. To o ponad sześć tysięcy więcej niż przed rokiem. To kolejne potwierdzenie, że młodzież kocha siatkówkę.

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w naszym kraju oraz serce programu KINDER Joy of moving! Od kilku lat Ministerstwo Sportu i Turystyki, Minister Edukacji i Nauki oraz Polski Komitet Olimpijski obejmują rozgrywki KINDER Joy of moving Patronatem Honorowym. 

Harmonogram do pobrania: Harmonogram 2022/23

Autor: Katarzyna Porębska