KINDER Joy of moving Minisiatkówka

DOŁĄCZ DO NAS

  • Czy Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas wolny?
  • Czy gry zespołowe i praca w grupie sprawiają mu radość?
  • Czy może jej/ jego ulubioną dyscypliną jest siatkówka?

Jeśli odpowiedź na powyższe pytania jest twierdząca, to zapraszamy do udziału w fantastycznej siatkarskiej przygodzie, czyli w Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving, które bawią, uczą i wychowują! 

 

Podstawowe informacje, o których warto wiedzieć:

W Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving mogą wziąć udział dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej, które reprezentują szkoły, kluby sportowe, zespoły amatorskie, akademie siatkarskie, a także stowarzyszenia, fundacje oraz podmioty niezrzeszone. 

 Rozgrywki prowadzone są w podziale na trzy etapy: eliminacje wojewódzkie, finały wojewódzkie oraz najbardziej wyczekiwane wydarzenie w kalendarzu młodego pokolenia siatkarek i siatkarzy – Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving!

 Młode zawodniczki i zawodnicy rozwijają swoje umiejętności sportowe w drużynach w kategoriach „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców, a od sezonu 2022/23 również w kategorii „singli”.

Od sezonu 2023/2024 do Regulaminu Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving wprowadzona została ważna zmiana, która zapewne ucieszy wszystkie drużyny biorące udział w rozgrywkach. Od 2024 roku w Wielkim Finale powitamy drużyny, które w finałach wojewódzkich zajęły I, II oraz III miejsca! Ta zmiana dotyczy wszystkich kategorii – od „singli” po „4”.

Przykładowo:

Drużyna „singli” składa się z 1 zawodniczki/zawodnika oraz trenera.
Drużyna dziewcząt w kategorii „2” składa się z 3 zawodniczek, z których jedna jest „rezerwową” oraz trenerki / trenera (na Wielki Finał drużyna może uzupełnić skład dwójką „rezerwowych”.
Drużyna chłopców w kategorii „3” składa się z 5 zawodników, z których dwóch jest „rezerwowych” oraz trenera/ trenerki.
Drużyna dziewcząt/chłopców w kategorii „4” składa się z 6 zawodniczek/6 zawodników, z których dwoje to „rezerwowi” oraz trenerki / trenera.

W jaki sposób można zgłosić chęć udziału w Mistrzostwach? Bardzo prosto!

Wystarczy zgłosić swoją drużynę e-mailowo lub telefonicznie do koordynatora Mistrzostw, wyznaczonego przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej. Dane kontaktowe do poszczególnych koordynatorów znaleźć można w zakładce KONTAKT 

Dołącz do naszej siatkarskiej rodziny, przeżyj fanatyczną sportową przygodę i zostań Mistrzem Radości!