KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Finał Woj. „3” dziewcząt w Miękini

W województwie dolnośląskim został rozegrany kolejny Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W kategorii „3” dziewcząt awans do Wielkiego Finału wywalczyła drużyna Akademia Młodego Siatkarza „Mini Volley” oraz UKS Gminy Miękinia I.

W niedzielę 22 maja 2022 roku w Miękini w województwie dolnośląskim został rozegrany Finał Wojewódzki KINDER Joy of moving w kategorii „3” dziewcząt. W ostatnim etapie wojewódzkim o dwa miejsca premiowane awansem do 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving, który zostanie rozegrany w Arenie Gliwice w dniach 1-3 lipca rywalizowało osiem drużyn.

Po kilku godzinach wyrównanej i sportowej walce miejsca na podium zajęła drużyna Akademia Młodego Siatkarza „Mini Volley”, MUKS Gminy Miękinia I oraz KS Koral Wrocław . Dwa pierwsze wspomniane zespoły uzyskały prawo do gry w Wielkim Finale.

– Bardzo serdecznie gratulujemy finalistom. Dziękujemy za sportową walkę i grę fair play. Jednocześnie pragniemy podziękować UKS Gminy Miękina za organizację zawodów KINDER Joy  of moving – powiedział Karol Bernatek, koordynator rozgrywek KINDER Joy of moving w województwie dolnośląskim.