KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Finał Woj. „4” dziewcząt w Brzegu Dolnym

W województwie dolnośląskim został rozegrany kolejny Finał Wojewódzki Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W kategorii „4” dziewcząt awans do Wielkiego Finału wywalczyła drużyna VOLLEY WROCŁAW oraz MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA.

W niedzielę 22 maja 2022 roku w Brzegu Dolnym w województwie dolnośląskim został rozegrany Finał Wojewódzki KINDER Joy of moving w kategorii „4” dziewcząt. W ostatnim etapie wojewódzkim o dwa miejsca premiowane awansem do 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving, który zostanie rozegrany w Arenie Gliwice w dniach 1-3 lipca rywalizowało osiem drużyn.

Po kilku godzinach wyrównanej i sportowej walce miejsca na podium zajęła drużyna VOLLEY WROCŁAW, MKS IGNERHOME VOLLEY ŚWIDNICA oraz KS KINDER VOLLEY WAŁBRZYCH. Dwa pierwsze wspomniane zespoły uzyskały prawo do gry w Wielkim Finale.