KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Finały Wojewódzkie – „3” chłopców w Miliczu

W 21 maja w Miliczu został rozegrany pierwszy Finał Wojewódzki w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Osiem najlepszych drużyn w regionie rywalizowało w kategorii „3” chłopców. Awans do Wielkiego Finału wywalczył zespół UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH I oraz AS ZENIT WROCŁAW I.

Dnia 21 maja 2023 roku w Miliczu został rozegrany finał wojewódzki KINDER Joy of Moving w kategorii „3” chłopców. W ostatnim etapie eliminacji regionalnych udział wzięło osiem najlepszych drużyn. 

– W finale każdy zespół zaprezentował wysoki poziom sportowy. Widać po naszej zdolnej młodzieży, że gra w minisiatkówkę sprawia im ogromną radość. Teraz nie pozostaje nam nic innego, jak pogratulować wspaniałe postawy przez całe rozgrywki KINDER Joy of moving w naszym regionie. Będziemy za zwycięzców trzymać mocno kciuki podczas lipcowego Wielkiego Finału w Gliwicach – powiedzieli Organizatorzy turnieju w Miliczu.

W finale każdy zespół zagrał siedem meczów. Każdy mecz rozgrywany był do dwóch setów, a poszczególne partie do 15 punktów. W przypadku remisu decydował tie-break.

Klasyfikacja końcowa Finału Wojewódzkiego „3” chłopców w Miliczu
1. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH I
2. AS ZENIT WROCŁAW I
3. UKS KORAL WROCLAW I
4. UKS DWÓJKA MILICZ
5. AS ZENIT WROCŁAW II
6. AMS MINI VOLLEY KAMIENNA GÓRA
7. UKS KORAL WROCLAW II
8. KPS ŚWIDNICA

Autor: Katarzyna Porębska/Materiały Organizatorów