KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Gerflor Partnerem Technicznym Wielkiego Finału

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że Partnerem Technicznym Wielkiego Finału 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który zostanie rozegrany 7-9 lipca 2023 roku w Arenie Gliwice została firma Gerflor.

Firma Gerflor specjalizuje się w dziedzinie materiałów podłogowych dla obiektów sportowych od 1947 roku. Produkt Taraflex zapewnia szeroką gamę produktów spełniających wszystkie wymagania, od sal wielofunkcyjnych po boiska do koszykówki, sale fitness lub stadiony miejskie. Kompletne produkty cieszące się uznaniem międzynarodowych federacji.

Od wielu lat Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Polska Liga Siatkówki korzysta z wykładziny Taraflex podczas międzynarodowych turniejów siatkarskich, takich jak mistrzostw świata i Europy, VNL, zawodów młodzieżowych, a także rozgrywek krajowych. 

Wykładzina Taraflex po raz pierwszy została również wykorzystana podczas zeszłorocznej edycji Wielkiego Finału KINDER Joy of moving, która rozgrywana była w Arenie Gliwice. Już teraz możemy zapewnić, że podczas lipcowego finału, finaliści również będą rywalizowali na wykładzinie Taraflex, którą dostarczy nasz nowy Partner Techniczny, czyli firma Gerflor. 

Umowa pomiędzy Polskim Związkiem Piłki Siatkowej i Gerflor została podpisana na okres trzech lat. W ramach umowy firma Gerflor dostarczy i rozłoży wykładzinę Taraflex podczas Wielkiego Finału KINDER Joy of moving. 

Warto podkreślić, że produkty Gerfolr na pokrycia podłogowe o bardzo wysokich parametrach technicznych wychodzą naprzeciw wyzwaniom sportowców rywalizujących na wszystkich boiskach. Materiały podłogowe o właściwościach odpowiednich dla sportu przeznaczone są do wspomagań sesji treningowych. Bezpieczeństwo pokryć podłogowych zapewnia dobrą ochronę podczas upadków. Do tego trwałe materiały podłogowe cechują się odpornością i trwałością. Dzięki specjalistycznej wiedzy firma Gerflor zdobyła zaufanie największych międzynarodowych federacji i zaopatruje Igrzyska Olimpijskie od imprezy w Montrealu w 1976 roku.

Wspólnie z naszym partnerem Grupą Ferrero w Polsce pragniemy przypomnieć, że Wielki Finał KINDER Joy of moving zostanie rozegrany w terminie 7-9 lipca 2023 roku. Po raz trzeci z rzędu najlepsze drużyny z całej w Polski spotkają się na Śląsku – w hali Arena Gliwice. Wielki Finał gościł w tej hali w 2021 i 2022 roku. To jeden z najnowocześniejszych i największych obiektów widowiskowo-sportowych w Polsce.

Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving to największe i najważniejsze wydarzenie siatkarskie dla dzieci i młodzieży w naszym kraju oraz serce programu KINDER Joy of moving! Od kilku lat Ministerstwo Sportu i Turystyki, Minister Edukacji i Nauki oraz Polski Komitet Olimpijski obejmują rozgrywki KINDER Joy of moving Patronatem Honorowym. 

Jesteśmy dumni, że od sezonu 2022/23 rozgrywki KINDER Joy of moving wspierać będzie firma Gerflor, która została Partnerem Technicznym Wielkiego Finału 30. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.

Autor: Katarzyna Porębska