KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Informacja o noclegach podczas 28. Wielkiego Finału

W dniach 1-3 lipca 2022 roku w Arenie Gliwice zostanie rozegrany 28. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, podczas którego o medale powalczą 192 drużyny w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców.

Organizatorzy Wielkiego Finału cały czas prowadzą rozmowy z właścicielami hoteli oraz hosteli, które w okresie 30 czerwca – 3 lipca będą mogły udostępnić swoje pokoje uczestnikom tegorocznego finału.

Niestety, już teraz z przykrością musimy poinformować, że koszty noclegu w tym roku będą wyższe. Wynika to faktu, że na Śląsku, między innymi w takich miastach jak Gliwice, Zabrze oraz Katowice hotele mają wyłączoną z systemu rezerwacji dużą liczbę pokoi. Już kilkanaście tygodni temu miały praktycznie pełne obłożenie.

Niestety w przeciwieństwie do roku poprzedniego, nie będziemy mogli również skorzystać z bazy noclegowej dostępnej w bursach studenckich. Na studiach wyższych do 10 lipca trwa letnia sesja egzaminacyjna, która całkowicie wyklucza możliwość rezerwacji pokoi w akademiach.

Chcemy zapewnić, że podejmowany jest szereg działań, które mają na celu zbudowanie pełnej oferty bazy noclegowej, z której będą mogli skorzystać tegoroczni finaliści 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving.

Pełen wykaz dostępnych miejsc noclegowych oraz koszty wynajmu pokoi zostaną przedstawione niebawem w oficjalnym komunikacie wydanym przez organizatorów 28. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.

Autor: Katarzyna Porębska