KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Informacja

Zbliżamy się do wyłonienia finalistów 28. edycji Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Rywalizacja toczy się jeszcze w dwóch województwach.

Udział w Finałach Wojewódzkich oraz w Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving to dla wielu zawodniczek oraz zawodników spełnienie pierwszych sportowych marzeń. Dlatego zawsze staramy się, aby na każdym z etapów uczestnicy turnieju czuli, że jest to ich święto!

Mamy świadomość, iż jeszcze nie wszyscy uczestnicy otrzymali pełne zestawy nagród, jakie zostały zaplanowane na tegoroczną edycję turnieju. Niestety ze względów logistycznych nie wszystkie nagrody dotarły do Wojewódzkich Związków Piłki Siatkowej.

Chcemy przeprosić za zaistniałą sytuację oraz podziękować za cierpliwość i zrozumienie. Równocześnie zapewniamy, że wszystkie brakujące elementy pakietów zostaną wysłane do koordynatorów rozgrywek w każdym województwie, w dniu 7 czerwca 2022 roku. Dostawa brakujących nagród planowa jest na dzień 8-9 czerwca 2022 roku.

Podejmujemy szereg działań, które sprawią, że w przyszłości unikniemy powtórzenia takiej sytuacji.

Z poważaniem
Polski Związek Piłki Siatkowej
Grupa Ferrero w Polsce

 

 

,