KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Informacje dotyczące wyżywienia

W dniach 1-3 lipca miasto Gliwice będzie gościć uczestników 28. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Obiady będą wydawane w Arenie Gliwice w Restauracji „Kujawska”.

Uczestnicy tegorocznej edycji rozgrywek wzorem lat ubiegłych mieli możliwość zamówić obiady na trzy dni turnieju w cenie 45zł (za osobę). Obiady dla wszystkich osób, które złożyły zamówienie będą wydawane w Restauracji „Kujawska” na II piętrze Areny Gliwice. Do wydania obiadu niezbędny jest identyfikator. Tylko i wyłącznie na jego podstawie będzie możliwe wydanie posiłku.

Ponadto, każdego dnia drużyny przed rozpoczęciem swoich meczów odbierają dla siebie wodę w pomieszczeniu w którym odbywała się weryfikacja drużyn, czyli od wejścia technicznego T1. Każdą kolejną butelkę wody będzie można otrzymać po oddaniu pustej. Nakrętki natomiast będą zbierane do specjalnych pojemników, a po zakończeniu turnieju przekazane na cele charytatywne.

Na każdy dzień turnieju zostały przygotowane również zdrowe przekąski. Trenerzy są proszeni o ich odbiór każdego dnia przed rozpoczęciem swoich meczów. Przekąski będą wydawane zgodnie z ilością osób zgłoszonych do turnieju.

Autor: Katarzyna Porębska