KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Komunikat organizacyjny

W dniach 1-3 lipca miasto Gliwice będzie gościć w Arenie Gliwice uczestników 28. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Przygotowaliśmy najważniejsze informacje dotyczące mapy dojazdu pod halę, weryfikacji drużyn, ceremonii otwarcia i obiadów.

Mapa dojazdu
Organizatorzy opracowali specjalną mapę dotyczącą dojazdu i korzystania z parkingu podczas 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving. Na mapie zostało oznaczone wejście dla drużyn, wejście dla publiczności oraz parking dla postoju autobusów i samochodów.

Weryfikacja
Weryfikację dokumentacji zespołów, które będą uczestniczyć w 28. Wielkim Finale KINDER Joy of moving przeprowadzą Sędziowie Główni – Henryk Darocha (zespoły „2”, „3”, „4” dziewcząt) oraz Wiesław Cieślik („2”, „3”, „4” chłopców). Rozpocznie się ona 30 czerwca 2022 roku w pomieszczeniu głównym zlokalizowanym od wejścia parkingu T1 – od godziny 15.00 do 21.00. Z dokumentami do weryfikacji drużyn przychodzi, tylko i wyłącznie 1 trener zespołu.

Odbiór koszulek i identyfikatorów
Po sprawdzeniu dokumentacji trenerzy odbierają przygotowane koszulki, identyfikatory oraz opaski dla swoich zespołów. Wszyscy uczestnicy są zobowiązani nosić opaski wraz z identyfikatorem. Dzięki temu uczestnicy turnieju oraz trenerzy będą mogli wejść na płytę główną.

Organizatorzy zwracają się z prośbą do zawodniczek i zawodników, aby na ceremonię otwarcia założyli dedykowane na Wielki Finał białe koszulki FINALISTA.

Szatnie dla zespołów
W Arenie Gliwice do dyspozycji drużyn będą przygotowane szatnie i odpowiednio oznaczone dla finalistów. Szatnie nie będą zamykane, dlatego zwracamy szczególną uwagę na pilnowanie osobistych rzeczy. Organizatorzy nie ponoszą odpowiedzialności za pozostawione rzeczy w szatniach.

Woda i zdrowe przekąski
Każdego dnia drużyny przed rozpoczęciem swoich meczów odbierają dla siebie wodę. Każdą kolejną butelkę wody będzie można otrzymać po oddaniu pustej. Nakrętki natomiast będą zbierane do specjalnych pojemników, a po zakończeniu turnieju przekazane na cele charytatywne. Zdrowe przekąski zespół również odbiera każdego dnia przed rozpoczęciem swoich meczów, zgodnie z ilością osób zgłoszonych do turnieju.

Obiady
Obiady dla wszystkich osób, które złożyły zamówienie będą wydawane w Restauracji „Kujawska” na II piętrze Areny Gliwice. Do wydania obiadu niezbędny jest identyfikator. Tylko i wyłącznie na jego podstawie będzie możliwe wydanie posiłku.

Publiczność
a) Kibice mogą uczestniczyć w 28. Wielkim Finale KINDER Joy of moving. Zobowiązani są do zajmowania miejsc tylko i wyłącznie na trybunach. Kibice nie mogą przebywać na płycie głównej.

Ceremonia otwarcia i zakończenia
Ceremonia otwarcia 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving odbędzie się w piątek 1 lipca i rozpocznie się o godzinie 12.00. Do osób wyznaczonych przez WZPS-y zostanie wysłana szczegółowa informacja dotycząca odprawy przed ceremonią otwarcia. Wszystkie zespoły proszone są o ustawianie się koło 11.30 przed wejściem do Areny Gliwice na parkingu T1.

Natomiast ceremonia zakończenia 28. Wielkiego Finału odbędzie się w niedzielę 3 lipca około godziny 13.30.

Regulamin
28. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela zostanie rozegrany zgodnie z regulaminem rozgrywek zamieszczonym na oficjalnej stronie turnieju: https://bit.ly/3bsafLR

Wyniki meczów 28. Wielkiego Finału KINDER Jof moving
Wyniki wszystkich meczów 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving śledzić będzie można na stronie https://minisiatkowka.pl/ w zakładce WYNIKI.

Autor: Katarzyna Porębska