KINDER Joy of moving Minisiatkówka

KONKURS – Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem

Polski Związek Piłki Siatkowej przygotował dwunastą odsłonę Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem! Zapraszamy do wzięcia udział w wyjątkowym świątecznym konkursie!

To już dwunasta odsłona Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem, a na Was, jak zawsze, czeka pokaźny zestaw gier i łamigłówek. Krzyżówki, rebusy i zagadki to nie wszystko – w tej edycji znajdziecie też kalendarz na 2024 rok, kartkę świąteczną oraz list do Świętego Mikołaja. Do tego w łamigłówce znajdziesz kolorowankę Siatkarski FAN, która nawiązuje do Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving!

Wiemy, że czekacie również na nagrody (zwłaszcza w czasie świątecznym), dlatego w środku znajdziecie też zadanie konkursowe. Tym razem czekamy na Waszą interpretację „Wymarzonego siatkarskiego prezentu”. Prace konkursowe należy przesłać na adres: klubkibica@pzps.pl do 18 grudnia 2023 roku.

Więcej informacji znajdziecie w środku Siatkarskich Łamigłówek. Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica – zachęcamy jednak do rejestracji na stronie https://www.pzps.pl/pl/klub-kibica.

Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ

Regulamin dostępny jest TUTAJ

Do pobrania jest również: ZAŁĄCZNIK DO REGULAMINU

Poprzednie części Łamigłówek z Orzełkiem:

CZĘŚĆ 1
CZĘŚĆ 2
CZĘŚĆ 3
CZĘŚĆ 4
CZĘŚĆ 5
CZĘŚĆ 6
CZĘŚĆ 7
CZĘŚĆ 8
CZĘŚĆ 9
CZĘŚĆ 10
CZĘŚĆ 11

Autor: Katarzyna Porębska/PZPS.PL