KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Nowy Fanpage – minisiatkówki

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że dla rozgrywek młodzieżowych polskiej siatkówki, w tym Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving został zaktualizowany Fanpage w mediach społecznościowych Facebook. Jego nowa pełna nazwa to – Minisiatkówka w mistrzowskim wydaniu.

Przez kilka ostatnich lat w mediach społecznościowych miejscem, w którym publikowane były materiały poświęcone rozgrywkom młodzieżowym w piłce siatkowej była fanpage – Orlik Volleymania. To właśnie na tym profilu zamieszczane były artykuły, wywiady, komunikaty, zdjęcia, między innymi dotyczące turniejów KINDER Joy of moving.

Przed 28. Wielkim Finałem Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving została zaktualizowana jego nazwa. Minisiatkówka w mistrzowskim wydaniu – to nazwa nawiązująca do rozgrywek KINDER Joy of moving, a także wszystkich rozgrywek młodzieżowych w naszym kraju.

Przypominamy, że Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving mają na celu popularyzację minisiatkówki, szeroko pojętej aktywności fizycznej oraz zasad fair play wśród dzieci i młodzieży.

Zachęcamy do polubienia i obserwowania naszego profilu – Minisiatkówka w mistrzowskim wydaniu. Bezpośredni link: https://www.facebook.com/Minisiatk%C3%B3wka-w-mistrzowskim-wydaniu-374441149292434

Autor: Katarzyna Porębska