KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Regulamin rozgrywek sezonu 2023/24

Z wielką przyjemnością informujemy, że na oficjalnej stronie rozgrywek Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving został zaktualizowany regulamin rozgrywek na sezon 2023/24. To będzie wyjątkowa edycja rozgrywek, ponieważ po raz trzydziesty zostanie rozegrany Wielki Finał!

Wydział ds. Młodzieży Polskiego Związku Piłki Siatkowej dokonał aktualizacji regulaminu rozgrywek Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.

Jak sprawdzić regulamin? Wystarczy na głównej stronie rozgrywek www.minisiatkowka.pl wybrać zakładkę ROZGRYWKI, a następnie REGULAMIN. Można go również pobrać klikając tutaj: Regulamin na sezon 2023/24

Przypomnijmy, że w poprzednim sezonie zagrało ponad 47 tysięcy młodych adeptów siatkówki. To o ponad trzy tysięcy więcej niż przed rokiem. To kolejne potwierdzenie, że młodzież kocha siatkówkę. Mamy głęboką nadzieję, że dzięki wspaniałej wspólnej pracy w sezonie 2022/23 w rozgrywkach minisiatkówki zagra jeszcze więcej młodych zawodniczek i zawodników spragnionych gry w siatkówkę!

Pragniemy przypomnieć, że Ogólnopolskie Mistrzostwa w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving rozgrywane są pod Honorowym Patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Edukacji Narodowej oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego.

KINDER Joy of moving to program z zakresu społecznej odpowiedzialności biznesu realizowany przez Grupę Ferrero w ponad 20 krajach na całym świecie, w tym od 2007 roku również w Polsce. Celem programu jest szeroko rozumiana edukacja sportowa oraz promocja aktywnego stylu życia wśród młodego pokolenia i ich rodzin.

Obecnie w Polsce na program KINDER Joy of moving składa się aż siedem ogólnokrajowych i całorocznych projektów edukacyjno-sportowych, opartych na metodologii JOY OF MOVING. Wszystkie realizowane są przez Grupę Ferrero we współpracy z partnerskimi organizacjami sportowymi – Polskim Komitetem Olimpijskim, Polskim Związkiem Piłki Siatkowej, Polskim Związkiem Tenisowy, Polskim Związkiem Żeglarskim i Fundacją Moniki Pyrek oraz pod honorowym patronatem instytucji państwowych – Ministerstwa Sportu i Turystyki oraz Ministra Edukacji i Nauki.

Tak szeroka obecności programu KINDER Joy of moving w naszym kraju powodowana jest chęcią pokazania najmłodszym, że każda dyscyplina sportu niesie ze sobą wiele radości, a próbowanie różnych form aktywności może pozytywnie wpływać na nasz rozwój oraz samopoczucie. Inicjatywna Ferrero odpowiada na trzy cele Agendy na rzecz zrównoważonego rozwoju do 2030, stworzonej przez ONZ: dobre zdrowie i jakość życia (3), dobra jakość edukacji (4) i partnerstwo na rzecz celów (17).

Autor: Katarzyna Porębska