KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Rejestracja drużyn 28. Wielkiego Finału

W dniach 1-3 lipca 2022 roku w Gliwicach zostanie rozegrany 28. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, podczas którego o medale powalczą 192 drużyny w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. W niedzielę 5 czerwca o godzinie 12.00 zostanie uruchomiony system rejestracji drużyn.

Blisko miesiąc przed rozpoczęciem 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving zostanie uruchomiony system rejestracji uczestników oraz drużyn, które wywalczyły awans do turnieju finałowego podczas Finałów Wojewódzkich.

Proces rejestracji rozpocznie się dokładnie 5 czerwca o godzinie 12.00. Podobnie jak w poprzednich latach, rejestracja drużyn odbywać się będzie elektronicznie. Rejestracji dokonuje trener zespołu.

Link do rejestracji: https://kinderzgloszenia.szps.pl/ 

Przypominamy, że rejestracja jest możliwa tylko w przypadku wprowadzenia wszystkich danych tj:
• danych zawodniczek i zawodników (imiona i nazwiska, zdjęcia, rozmiary koszulek, numery na koszulkach meczowych);
• imię i nazwisko trenera/opiekuna, numer telefonu, adres email, zdjęcie;
• danych dotyczących zakwaterowania i wyżywienia oraz dane do faktury w przypadku korzystania z oferty Organizatora.

Wymogi wobec wgrywanego zdjęcia do Identyfikatorów:
Zdjęcia zawodniczek i zawodników oraz trenerów, które są potrzebne w celu przygotowania identyfikatora, powinny być w formacie kwadratowym o wymiarach min. 600 x 600 pixeli lub większe, zapisane w formacie JPG. Uwaga: bez wgranych zdjęć przesłanie zgłoszenia nie jest możliwe!

Autor: Katarzyna Porębska