
DOŁĄCZ DO NAS
- Czy Twoje dziecko lubi aktywnie spędzać czas wolny?
- Czy gry zespołowe i praca w grupie sprawiają mu radość?
- Czy może jej/ jego ulubioną dyscypliną jest siatkówka?
Podstawowe informacje, o których warto wiedzieć:
✓ W Ogólnopolskich Mistrzostwach w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving mogą wziąć udział dzieci z klas IV-VI szkoły podstawowej, które reprezentują szkoły podstawowe, uczniowskie kluby sportowe kluby, akademie siatkarskie, a także stowarzyszenia, fundacje oraz podmioty niezrzeszone.
✓ Rozgrywki prowadzone są w podziale na cztery etapy: miejskie oraz wojewódzkie eliminacje, wojewódzkie finały oraz wielki ogólnopolski finał.
✓ Młode zawodniczki i zawodnicy rozwijają swoje umiejętności sportowe w drużynach w kategoriach „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców.
Przykładowo:
Drużyna dziewcząt w kategorii „2” składa się z 3 zawodniczek, z których jedna jest „rezerwową” oraz trenerki / trenera.
Drużyna chłopców w kategorii „3” składa się z 5 zawodników, z których dwóch jest „rezerwowych” oraz trenera/ trenerki.
Drużyna dziewcząt/chłopców w kategorii „4” składa się z 6 zawodniczek/6 zawodników, z których dwoje to „rezerwowi” oraz trenerki / trenera.
W jaki sposób można zgłosić chęć udziału w Mistrzostwach? Bardzo prosto!
Wystarczy zgłosić swoją drużynę e-mailowo lub telefonicznie do koordynatora Mistrzostw, wyznaczonego przez Wojewódzki Związek Piłki Siatkowej. Dane kontaktowe do poszczególnych koordynatorów znaleźć można w zakładce KONTAKT