KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Weź udział w konkursie i wygraj kalendarz KINDER Joy of moving na 2022 rok!

W tym roku program KINDER Joy of moving obchodzi swoje 15. urodziny! Świętowanie trwać będzie cały 2022 rok i aby dobrze go zaplanować warto posłużyć się kalendarzem KINDER Joy of moving!

Jeśli chcielibyście zdobyć nasz kolorowy, trójdzielny kalendarz, to weźcie udział w konkursie na profilu @KINDERJoyofmoving.Polska na Instagramie! 

Poniżej kilka ważnych informacji:

  • Zadanie konkursowe jest następujące:
      • polubienie profilu KINDER Joy of moving Polska na Instagramie
      • dodanie w komentarzu pod postem konkursowym rozwinięcia zdania: ,,W 2022 roku zostanę Mistrzem Radości, ponieważ …” oraz wpisanie następującej treści zgody: „Potwierdzam, że zapoznałam/em się z treścią Regulaminu Konkursu i akceptuję jego treść. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w następującym zakresie: adres e-mail, imię i nazwisko, Instagram ID, adres korespondencyjny w celu dostarczenia nagrody, telefon kontaktowy przez administratora danych Ferrero Polska Commercial Sp. z o.o., w celu przeprowadzenia Konkursu „ZOSTAŃ MISTRZEM RADOŚCI”. Podaję dane osobowe dobrowolnie i oświadczam, że są one zgodne z prawdą. Zapoznałem(-am) się z treścią klauzuli informacyjnej zawartej w §9 Regulaminu Konkursu, w tym z informacją o celu i sposobach przetwarzania danych osobowych oraz prawie dostępu do danych, prawie ich sprostowania, uzupełnienia, żądania usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, prawie do ich przeniesienia, cofnięcia zgody w dowolnym czasie bez wpływu na zgodność z prawem dotychczasowego przetwarzania, złożenia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych na niezgodność przetwarzania z prawem”.
  • Termin przyjmowania zgłoszeń konkursowych rozpoczyna się z chwilą publikacji posta konkursowego na profilu @KINDERJoyofmoving.Polska na platformie społecznościowej Instagram w dniu 14.01.2022 r. i zakończy się w dniu  28.01.2022 r. o godzinie 23:59.
  • Nagrodami są fantastyczne, kolorowe kalendarze trójdzielne KINDER Joy of moving 2022!
  • Nagrodzimy 15 osób, które zgodnie z Regulaminem Konkursu w sposób oryginalny, ciekawy i kreatywny dokończą zdanie konkursowe😊

Do dzieła!

Regulamin Konkursu