KINDER Joy of moving Minisiatkówka

To już siódma edycja Siatkarskich Łamigłówek z Orzełkiem – tuż przed Wielkanocą mamy dla Was kolejną odsłonę publikacji dla najmłodszych przygotowaną przez Polski Związek Piłki Siatkowej!

Tym razem, poza klasycznymi zagadkami i rebusami, przygotowaliśmy dla Was Wielkanocną kartkę świąteczną, a na dni wolne zakładki do książki. Przygotowaliśmy również kolejne części Lekcji z Orzełkiem, abyście dalej mogli ćwiczyć swoje siatkarskie umiejętności.

Ponadto, w Siatkarskich Łamigłówkach z Orzełkiem znajduje się wyjątkowa karta nawiązująca do 15-lat współpracy Polskiego Związku Piłki Siatkowej oraz Ferrero Commercial!

Dodatkowo czeka na Was również kolejny konkurs – w tej edycji czekamy na Wasze prace z siatkarską pisanką. Najciekawsze prace otrzymają od nas zestaw gadżetów.

Prace konkursowe należy przesyłać na adres: klubkibica@pzps.pl do 12 kwietnia 2022 roku, więcej informacji o konkursie znajduje się w środku Siatkarskich Łamigłówek.

Aby wziąć udział w konkursie nie trzeba być członkiem Klubu Kibica Polskiej Siatkówki – zachęcamy jednaj do rejestracji na stronie: www.pzps.pl/pl/klub-kibica   

Regulamin dostępny jest TUTAJ

Natomiast najnowsze Siatkarskie Łamigłówki z Orzełkiem można pobrać TUTAJ

Autor: Katarzyna Porębska/Polski Związek Piłki Siatkowej