KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2023 – odprawa techniczna drużyn

Od piątku do niedzieli 7-9 lipca 2023 roku w Arenie Gliwice rozgrywany będzie 29. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W czwartek w godzinach popołudniowych odbędzie się odprawa techniczna dla trenerów drużyn.

Przyjazd zespołów do Gliwic odbywa się w dniu 6 lipca 2023 roku (czwartek) od godziny 15.00.

Akredytacje dla uczestników i trenerów Wielkiego Finału będą do odbioru w Biurze zawodów w Arenie Gliwice, ul. Akademicka 50. Biuro będzie czynne od godziny 15.00 do 20.00. W tych godzinach możliwy będzie odbiór identyfikatorów i pakietów startowych przez przedstawicieli zespołów (2 osoby maksymalnie).

W tym samym miejscu odbędzie się również weryfikacja zespołów – Sędziowie Główni będą przeprowadzać weryfikację dokumentacji od godziny 15.00 do 20.00

Przypominamy, że zawodniczki, zawodnicy, trener uczestniczący w 29. Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving powinni posiadać:
• aktualne badania lekarskie (badania lekarskie tylko zawodniczki/zawodnicy);
• formularz zgłoszeniowy osoby niepełnoletniej do Ogólnopolskich Mistrzostw o Puchar KINDER Joy of moving (Załącznik nr 1);
• oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku dla osoby pełnoletniej (Załącznik nr 2);
• formularz zgłoszeniowy drużyny (Załącznik nr 3);
• legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Autor: Katarzyna Porębska