KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2023 – podziękowanie dla Gerflor Polska

Firma Gerflor wspierała nas podczas organizacji 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który został rozegrany 7-9 lipca 2023 roku w Arenie Gliwice. Pełniła rolę Partnera Technicznego tego wyjątkowego wydarzenia.

Firma Gerflor specjalizuje się w dziedzinie materiałów podłogowych dla obiektów sportowych od 1947 roku. Produkt Taraflex zapewnia szeroką gamę produktów spełniających wszystkie wymagania, od sal wielofunkcyjnych po boiska do koszykówki, sale fitness lub stadiony miejskie. Kompletne produkty cieszące się uznaniem międzynarodowych federacji.

Od wielu lat Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Polska Liga Siatkówki korzysta z wykładziny Taraflex podczas międzynarodowych turniejów siatkarskich, takich jak mistrzostwa świata i Europy, VNL, zawodów młodzieżowych, a także rozgrywek krajowych. 

Wykładzina Taraflex po raz pierwszy została również wykorzystana podczas zeszłorocznej edycji Wielkiego Finału KINDER Joy of moving, która rozgrywana była w PreZero Arenie Gliwice. Polski Związek Piłki Siatkowej oraz Gerflor postanowili kontynuować tę współpracę. W ramach umowy firma Gerflor dostarczyła i rozłożyła wykładzinę Taraflex podczas tegorocznego Wielkiego Finału KINDER Joy of moving w PreZero Arenie Gliwice. Specjalna wykładzina została również wyłożona na boisku do gry w siatkówkę w Multisportowej strefie KINDER Joy of moving, która mieściła się przed gliwickim obiektem sportowym.

Warto podkreślić, że produkty Gerfolr na pokrycia podłogowe o bardzo wysokich parametrach technicznych wychodzą naprzeciw wyzwaniom sportowców rywalizujących na wszystkich boiskach. Materiały podłogowe o właściwościach odpowiednich dla sportu przeznaczone są do wspomagań sesji treningowych. Bezpieczeństwo pokryć podłogowych zapewnia dobrą ochronę podczas upadków. Do tego trwałe materiały podłogowe cechują się odpornością i trwałością. Dzięki specjalistycznej wiedzy firma Gerflor zdobyła zaufanie największych międzynarodowych federacji i zaopatruje Igrzyska Olimpijskie od imprezy w Montrealu w 1976 roku.

Z tego miejsca pragniemy podziękować za tegoroczną współpracę firmie Gerflor, która została Partnerem Technicznym 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving.

Autor: Katarzyna Porębska