KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2023 – przekąski i woda dla drużyn

Od piątku do niedzieli w PreZero Arena Gliwice rozpoczął się 29. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W trzydniowym turnieju udział biorą 192 drużyny w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Po raz trzeci z rzędu Wielki Finał gości w mieście Gliwice. 

Podczas każdego dnia drużyny przed rozpoczęciem swoich meczów odbierają dla siebie wodę w pomieszczeniu, w którym odbywała się weryfikacja drużyn, czyli od wejścia technicznego T1. Każdą kolejną butelkę wody będzie można otrzymać po oddaniu pustej. Nakrętki natomiast będą zbierane do specjalnych pojemników.

Na każdy dzień turnieju zostały przygotowane również  przekąski. Drużyny są proszone o ich odbiór każdego dnia przed rozpoczęciem swoich meczów. Przekąski będą wydawane zgodnie z ilością osób zgłoszonych do turnieju. Pakiety zostały przygotowane tylko dla zawodniczek i zawodników!

Przypominamy, że wyniki wszystkich spotkań, które są rozgrywane od piątku do niedzieli śledzić można bezpośrednio na oficjalnej stronie rozgrywek, czyli https://minisiatkowka.pl/ w zakładce WYNIKI. Po wejściu na stronę należy wybrać daną kategorię. Wyniki będą aktualizowane co 5 minut. 

Ogólnopolskie Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving organizowane są przez Polski Związek Piłki Siatkowej pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Nauki i Edukacji oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Partnerem tytularnym jest Grupa Ferrero w Polsce, która prowadzi program KINDER Joy of moving. Partnerem tego wydarzenia jest Arena Gliwice, a gospodarzem miasto Gliwice. Dodać jeszcze należy, że Parterem technicznym tegorocznego Wielkiego Finału jest Gerflor Polska.

Autor: Katarzyna Porębska