KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2023 – Wataha Lubin zwycięzcą konkursu

Na zakończenie 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving został rozstrzygnięty konkurs „Zaprojektuj herb swojego zespołu”. Komisja konkursowa doceniła kreatywność drużyny Wataha Lubin biorącej udział w rozgrywkach w kategorii „2” dziewcząt. 

Po zakończeniu Finałów Wojewódzkich, które wyłoniły tegorocznych finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, Organizatorzy rozgrywek przygotowali dla wszystkich finalistów wyjątkowy konkurs – „Zaprojektuj herb swojego zespołu”.

Konkurs skierowany był do wszystkich drużyn, które uzyskały awans do 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców.  Uczestnictwo w konkursie było dobrowolne i bezpłatne.

Co należało zrobić? Zadaniem konkursowym uczestników było zaprojektowanie dowolną techniką herbu swojego zespołu. Praca musiała mieć wymiary 86 cm x 61 cm. Dla zwycięskiej drużyny przewidziany był zestaw MiBand.

Do konkursu zgłosiły się 33 zespoły, z których Komisja Konkursowa wybrała jedną. Obrady były bardzo burzliwe, ponieważ każda praca, która została złożona w Biurze Zawodów była piękna i wyjątkowa. Jednak zwycięzca mógł być tylko jeden.

Ostatecznie zapadł werdykt, że główna nagroda w konkursie trafi do rąk drużyny Wataha Lubin z kategorii „2” dziewcząt, a dokładnie do Natalii Skowron, Hanny Malichy, Hanny Hadalskiej, Amelii Marciniak oraz trenera Przemysława Cedro.

Organizatorzy pragną wszystkich zespołom biorącym udział podziękować za wykonanie prac. Doceniają wkład włożony w konkurs, kreatywność, pomysłowość i poświęcony czas!

                                                                                            Zwycięska praca konkursowa

Autor: Katarzyna Porębska, fot. Dariusz Lewandowski