KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2023 – wyniki losowania wakatu

Zakończył się proces rejestracji drużyn do 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W środę zostało przeprowadzone losowanie w związku z jednym wolnym wakatem. Szczęśliwie wylosowana drużyna to AS TAURON STAL SP3 Nysa z województwa opolskiego.

Do 16 czerwca 2023 roku drużyny, które zajęły pierwsze i drugie miejsce w Finale Wojewódzkim miały czas, aby zgłosić się do udziału w Wielkim Finale. Po zakończeniu procesu poinformowaliśmy, że tylko jedna drużyna zrezygnowała ze startu w lipcowym turnieju. Pozostał wakat w kategorii „4” chłopców

Spośród nadesłanych siedmiu zgłoszeń drużyn, które w Finale Wojewódzkim zajęły trzecie miejsce została wylosowana drużyna AS TAURON STAL SP3 Nysa. To właśnie ten zespół uzyskał prawo do gry Wielkim Finale, który w dniach 7-9 lipca zostanie rozegrany w Arenie Gliwice.

Autor: Katarzyna Porębska