KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2023 – życzenia dla finalistów

W piątek w PreZero Arena Gliwice rozpoczął się 29. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. W trzydniowym turnieju udział biorą 192 drużyny w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców. Po raz trzeci z rzędu Wielki Finał gości w mieście Gliwice. Organizatorzy przygotowali dla finalistów wyjątkowe życzenia od siatkarek i siatkarzy.

Organizatorzy 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zawsze starają się, aby turniej miał jak najlepszą oprawę. Małą tradycją już jest, że od trzech lat na specjalnym telebimie każdego dnia wyświetlane życzenia od siatkarek i siatkarzy dla młodych adeptów siatkówki. 

Specjalny film można obejrzeć TUTAJ

Przypominamy, że wyniki wszystkich spotkań, które są rozgrywane od piątku do niedzieli śledzić można bezpośrednio na oficjalnej stronie rozgrywek, czyli https://minisiatkowka.pl/ w zakładce WYNIKI. Po wejściu na stronę należy wybrać daną kategorię. Wyniki będą aktualizowane co 5 minut. 

Ogólnopolskie Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving organizowane są przez Polski Związek Piłki Siatkowej pod honorowym patronatem Ministerstwa Sportu i Turystyki, Ministerstwa Nauki i Edukacji oraz Polskiego Komitetu Olimpijskiego. Partnerem tytularnym jest Grupa Ferrero w Polsce, która prowadzi program KINDER Joy of moving. Partnerem tego wydarzenia jest Arena Gliwice, a gospodarzem miasto Gliwice. Dodać jeszcze należy, że Parterem technicznym tegorocznego Wielkiego Finału jest Gerflor Polska.

Autor: Katarzyna Porębska