KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2024: dokumenty dla uczestników

W dniach 28-30 czerwca 2024 roku zostanie rozegrany 30. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving w Katowicach. Przedstawiamy wykaz dokumentów, jakie drużyny biorące udział w turnieju centralnym powinny zabrać ze sobą do Katowic. Przypominamy, że trzydniowy turniej o mistrzostwo Polski w ośmiu kategoriach zostanie rozegrany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach.

Jubileuszowa 30. edycja Wielkiego Finału KINDER Joy of moving zbliża się wielkimi krokami. Poniżej przedstawiamy wykaz dokumentów niezbędny dla każdej drużyny biorącej udział w rozgrywkach.

Jednocześnie pragniemy zapewnić, że trwają ostatnie prace nad pełnym harmonogramem rozgrywek i Komunikatem nr 2 przed finałem centralnym. W najbliższych dniach wszystko zostanie opublikowane na oficjalnej stronie rozgrywek.

Wykaz dokumentów
Zawodniczki, zawodnicy, trener uczestniczący w 30. Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving powinni posiadać:
• aktualne badania lekarskie (badania lekarskie tylko zawodniczki/zawodnicy);
• formularz zgłoszeniowy osoby niepełnoletniej do Ogólnopolskich Mistrzostw o Puchar KINDER Joy of moving (Załącznik nr 1);
• oświadczenie o wyrażeniu zgody na wykorzystanie wizerunku dla osoby pełnoletniej – tylko trenerki i trenerzy (Załącznik nr 2);
• formularz zgłoszeniowy drużyny (Załącznik nr 3);
• formularz RODO Ministerstwa Sportu i Turystyki (Załącznik nr 4). W przypadku dzieci podpisane przez rodziców/opiekunów prawnych. Trenerka/Trener zespołu również jest zobowiązany do podpisania tego formularza.
• formularz F02. W przypadku szkół, stowarzyszeń wystarczy formularz zgłoszeniowy podbity przez macierzysty WZPS.
• legitymację szkolną lub inny dokument tożsamości ze zdjęciem.

Załączniki zostały rozesłane do wszystkich WZPS-ów oraz dostępne są poniżej.

Załącznik nr 1
Załącznik nr 2
Załącznik nr 3
Załącznik nr 4

Autor: Katarzyna Porębska