KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2024: komunikat nr 1

Przedstawiamy komunikat Organizatorów 30. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który zostanie rozegrany 28-30 czerwca 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. W komunikacie znajdują się szczegółowe informacje dotyczące rejestracji drużyn oraz zakwaterowania.

Komunikat nr 1
1. Miejsce i termin turnieju:
30. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving zostanie rozegrany w dniach 28-30 czerwca 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach, przy Placu Sławika i Antalla 1 w Katowicach.

2. Zgłoszenia:
Trenerzy dokonują zgłoszeń swoich zespołów na stronie https://kinderzgloszenia.szps.pl/ oraz https://pzps-rejestracja.pl/minisiatkowka od 10 maja do 14 czerwca 2024 roku.

Rejestracja na stronie https://kinderzgloszenia.szps.pl/ jest możliwa tylko w przypadku wprowadzenia wszystkich danych tj.:
• danych zawodniczek i zawodników (imiona i nazwiska, daty urodzenia, zdjęcia, rozmiary koszulek, numery na koszulkach meczowych);
• imię i nazwisko trenera/opiekuna, numer telefonu, adres email, zdjęcie;
• danych dotyczących zakwaterowania i wyżywienia oraz dane do faktury w przypadku korzystania z oferty Organizatora.

Wymogi wobec wgrywanego zdjęcia do Identyfikatorów:
Zdjęcia zawodniczek i zawodników oraz trenerów, które są potrzebne w celu przygotowania identyfikatora, powinny być w formacie kwadratowym o wymiarach min. 600 x 600 pixeli lub większe, zapisane w formacie JPG.

Uwaga: bez wgranych zdjęć przesłanie zgłoszenia nie jest możliwe! W przypadku problemów związanych z rejestracją, wszelkie pytania proszę kierować na e-mail: kinder2024@szps.pl

3. Noclegi i koszty pobytu
Organizatorzy umożliwiają finalistom skorzystanie z miejsc noclegowych w następujących lokalizacjach:
• Hotel Silesian – pokoje 2-osobowe. Koszt 192 zł za osobę/doba (576 zł – 3 dni). W cenie śniadanie + kolacja. Dopłata do pokoju 1-osobowego w kwocie 180 zł.
• Hostel Klimczaka – pokoje 1, 2, 6-osobowe. Koszt 145 zł za osobę/doba (435 zł – 3 dni). W cenie śniadanie + kolacja.
• Hotel Fokus (cena będzie podana wkrótce).

Ważne! Pragniemy zaznaczyć, że wymienione hotele i hostele w terminie 28-30 czerwca są zarezerwowane tylko i wyłącznie dla finalistów przez Organizatorów. W związku z tym nie ma możliwości złożenia indywidualnej rezerwacji w tych miejscach. Wszelkie pytania związane z noclegami oraz wyżywieniem prosimy kierować do Darii Kowalczyk: noclegi.kinder@szps.pl, tel. 509 916 688

4. Obiady
Na czas trwania turnieju będzie można złożyć zamówienie na obiady. Zakup obiadów odbywa się poprzez system zgłoszeniowy. Obiady można zamówić tylko na cały turniej. Opłata za obiady 96 złoty za osobę (3 obiady).

5. Wakaty
System rejestracji drużyn, które zajęły w Finałach Wojewódzkich KINDER Joy of moving miejsca 1-3 w kategorii „1”, „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców trwa od 10 maja do 14 czerwca. Po zamknięciu systemu rejestracji i weryfikacji zespołów, Organizatorzy w osobnym komunikacie poinformują o ewentualnych wakatach w poszczególnych kategoriach. W przypadku wolnych miejsc, Organizatorzy w oficjalnym komunikacie poinformują, w jakim czasie będą przyjmowane zgłoszenia na miejsca wakatów, a także planowany termin losowania.

6. Dodatkowe informacje
Harmonogram 30. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving, kwestie związane z przyjazdem i akredytacją zespołów na turniej oraz zasady porządkowe i bezpieczeństwo w trakcie zawodów zostaną szczegółowo przedstawione w kolejnych komunikatach Organizatorów.

Autor: Katarzyna Porębska