KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2024: multisportowa strefa Miasteczko Radości

W dniach 28-30 czerwca 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zostanie rozegrany 30. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Przed Spodkiem działać będzie wyjątkowa, a zarazem jedyna w swoim rodzaju multisportowa strefa Miasteczko Radości. Wydarzenie organizowane jest przez Polski Związek Piłki Siatkowej.

Od piątku do niedzieli 28-30 czerwca 2024 roku przed Spodkiem działać będzie multisportowa strefa Miasteczko Radości. Będzie to największa strefa programu w Polsce, do odwiedzenia której zaproszone są całe rodziny. Celem inicjatywny jest promocja aktywnego stylu życia oraz przybliżenie sportowej i bardzo uśmiechniętej odsłony lata w mieście. Co warte podkreślenia – udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny, a lista planowych atrakcji prezentuje się fantastycznie!

Przed Spodkiem przygotowanych będzie mnóstwo atrakcji dla całych rodzin. Co ważne atrakcje są dopasowane do dzieci w różnym wieku. Podczas odwiedzin w strefie dzieci będą mogą pobrać kartę zadań i zdobywając wszystkie pieczątki otrzymać prezent od KINDER Joy of moving.

W multisportowej strefie Miasteczko Radości na odwiedzających czekać będą takie atrakcje jak: boisko do siatkówki, koszykówki, pickleball, spikeball, cornhole, piłkarzyki, rzutki, kółko i krzyżyk, tenis ziemny i stołowy, stymulatory żeglarstwa, curling, boiska panna, tor przeszkód dla rodzin, tor rowerowy, labirynt dobrej zabawy, a także stanowiska kreatywne oraz edukacyjne. Ich koncept oparty jest na metodologii KINDER Jof of moving, czyli połączeniu aktywności fizycznej z kreatywną zabawą!

Godziny działania Multimedialnej Strefy Miasteczko Radości 
Piątek 15:00 – 19:00
Sobota/Niedziela – 12:00 – 19:00

Autor: Katarzyna Porębska