KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2024: miejsca parkingowe

W dniach 28-30 czerwca 2024 roku w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach zostanie rozegrany 30. Wielki Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Wszystkich uczestników prosimy o zapoznanie się z informacją dotyczącą miejsc parkingowych.

Weryfikację zespołów, sprawdzenie wszystkich wymaganych dokumentów przeprowadzą Sędziowie Główni. Weryfikacja odbędzie się w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach w dniu 27 czerwca (czwartek) od godziny 15.00 do 20.00. Wejście tego dnia na odprawę do MCK tylko od strony ul. Olimpijskiej.

WAŻNE! Na odprawę techniczną zgłasza się tylko i wyłącznie trener przypisany do danego zespołu. Wynika to z faktu, że w porównaniu do poprzednich lat proces weryfikacji musi przejść dwukrotnie większa liczba zespołów. Wszystkim bowiem zależy na bezpieczeństwie i komforcie uczestników podczas odprawy technicznej.

Natomiast od piątku do niedzieli, tj. 28-30 czerwca wejście do obiektu będzie możliwe tylko od Plac Sławika i Antalla 1! Wjazd od ul. Olimpijskiej zostanie zamknięty.

Dla uczestników 30. Wielkiego Finału w czwartek w godzinach 15.00-20.00 dostępny będzie parking C (poniżej mapa dojazdu). Natomiast w piątek tj. 28 czerwca parking C będzie dostępny od godziny 8.00 do 20.00. W piątek wjazd na ten parking będzie możliwy tylko i wyłącznie za okazaniem identyfikatora.

Z kolei w sobotę i niedzielę można skorzystać z dowolnego parkingu w mieście Katowice, ponieważ są w weekendy są bezpłatne.

Autor: Organizatorzy