KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wielki Finał 2024: zaprojektuj plakat – konkurs!

Dobiegły końca Finały Wojewódzkie KINDER Joy of moving sezonu 2023/24! Poznaliśmy najlepsze drużyny z ośmiu kategorii wiekowych, które wezmą udział w 30. jubileuszowej edycji Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving, który 28-30 czerwca zostanie rozegrany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Dla wszystkich finalistów przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs – „Zaprojektuj plakat kibica biało-czerwonej reprezentacji siatkarskiej na Igrzyska Olimpijskie Paryż 2024”, w którym do wygrania są plecaki i czapki.
 
Konkurs jest skierowany do wszystkich drużyn, które uzyskały awans do 30. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving w kategorii „singli”, „dwójek”, „trójek”, „czwórek” dziewcząt i chłopców.  Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne.
 
Co należy zrobić? Zadaniem konkursowym uczestników jest zaprojektowanie dowolną techniką plakatu kibica biało-czerwonej reprezentacji siatkarskiej na Igrzyska Olimpijskie w Paryżu. Wszyscy już odliczamy bowiem dni do najważniejszej imprezy sportowej dla każdego sportowca, która odbywa się co cztery lata – czyli Igrzysk Olimpijskich. Praca musi mieć wymiary 86 cm x 61 cm. Drużyna może wziąć udział w konkursie tylko raz i może wygrać maksymalnie jeden zestaw nagród. Dla zwycięskiej drużyny przewidziane są plecaki i czapki.
 
Przygotowaną pracę należy zabrać ze sobą na Wielki Finał KINDER Joy of moving, który w dniach 28-30 czerwca zostanie rozegrany w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Należy ją pozostawić wraz z formularzem zgłoszeniowym w Biurze Zawodów najpóźniej do 28 czerwca. Drużyny zainteresowane udziałem w konkursie proszone są o przesłanie swojego zgłoszenia – Załącznik nr 1 do 28 czerwca na adres e-mailowy: rkwiatkowski@pzps.pl lub zabranie do Katowic wypełnionego formularza ze sobą.
 
Konkurs rozpoczyna się w dniu 13 czerwca 2023 roku o godzinie 12.00 i trwać będzie do dnia 28 czerwca 2024 roku do godziny 23:59. Po zakończeniu konkursu – w terminie dwóch dni roboczych od daty zakończenia komisja wyłoni  jeden zwycięski zespół. 
 
Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu będzie czuwała Komisja Konkursowa, która składać się będzie z trzech osób wskazanych przez Organizatora. Jej zadaniem będzie wybór zwycięskiej pracy według swojego wyłącznego, swobodnego uznania. Kryterium wyboru zwycięskiej pracy stanowić będzie w szczególności oryginalność pomysłu przesłanego projektu plakatu.
 
Daj ponieść się wyobraźni, wyraź siebie i zaprojektuj plakat kibica biało-czerwonej reprezentacji siatkarskiej!
 
 
 
Autor: Katarzyna Porębska