KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Wyniki losowania wakatów

W środę odbyło się losowanie wakatów 28. Wielkiego Finał Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Wolne miejsca były losowane w kategorii „3” i „4” dziewcząt.

Po dokładnym sprawdzeniu przez Organizatorów zgłoszeń drużyn do 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving okazało się, że tylko w kategorii „3” dziewcząt dwa zespoły nie zgłosiły się do udziału w Wielkim Finale oraz dwie drużyny w kategorii „4” dziewcząt. Zgodnie z wcześniejszymi komunikatami zostały rozlosowane tylko i wyłącznie drużyny, które zajęły trzecie lokaty w Finałach Wojewódzkich.

W kategorii „3” dziewcząt nie zgłosił się mistrz i wicemistrz z województwa świętokrzyskiego. Z kolei w kategorii „4” dziewcząt z gry w Wielkim Finale zrezygnował mistrz województwa świętokrzyskiego oraz wicemistrz województwa podlaskiego.

W środę losowanie przeprowadził Sebastian Michalak, dyrektor 28. Wielkiego Finału KINDER Joy of moving, który w dniach 1-3 lipca zostanie rozegrany w Arenie Gliwice. Poniżej przedstawiamy drużyny, które zajęły trzecie miejsce w Finale Wojewódzkim i zgłosiły się na wakaty.