KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Siatkarska Strefa KINDER Joy of moving w Gliwicach

Miasto Gliwice jest w tym roku gospodarzem wielu największych siatkarskich imprez. Już za kilka dni w gliwickiej arenie zameldują się drużyny fazy pucharowej FIVB Mistrzostw Świata w piłce siatkowej mężczyzn, a w październiku pojawią się tam czołowe zespoły czempionatu kobiet.

Oprócz tych wielkich turniejów Gliwice gościły też reprezentację Polski seniorek oraz kadrę Niemiec, które w maju zagrały ze sobą towarzyski mecz, inaugurujący sezon 2022. Nie można także zapomnieć o Wielkim Finale Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce o Puchar KINDER Joy of moving, który także zawitał do Areny.

Podtrzymując siatkarską atmosferę, już w najbliższy weekend, 3 i 4 września na Placu przed Areną Gliwice zagości Siatkarska Strefa Mistrzostw. Zapraszamy wszystkich biało-czerwonych kibiców do wspólnego świętowania i zabawy przy okazji trwających mistrzostw świata w siatkówce mężczyzn i budowania pozytywnych emocji przed mistrzostwami świata kobiet.

Strefa KINDER Joy of moving, refleksomierz, siatkarski tor przeszkód, fotobudka czy konkursy z nagrodami, to tylko niektóre z zaplanowanych na ten weekend atrakcji. O atmosferę w mistrzowskiej strefie zadba wielokrotny reprezentant Polski, Marcin Prus, z którym szczęściarze będą mogli spróbować swoich sił na rozłożonym na tę okazję pełnowymiarowym boisku do siatkówki.

Strefa funkcjonować będzie w sobotę i niedzielę w godzinach 14:00 – 20:00.

Autor: Polski Związek Piłki Siatkowej