KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Finały Wojewódzkie – „2” chłopców w Walimiu

W 20 maja w Walimiu został rozegrany pierwszy Finał Wojewódzki w ramach Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Osiem najlepszych drużyn w regionie rywalizowało w kategorii „2” chłopców. Awans do Wielkiego Finału wywalczył zespół UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH II oraz UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH I.

Dnia 20 maja 2023 roku w Walimiu został rozegrany finał wojewódzki KINDER Joy of Moving w kategorii „2” chłopców. W ostatnim etapie eliminacji regionalnych udział wzięło osiem najlepszych drużyn. 

– To był bardzo dobry turniej. Wszystkim dopisywały humory. Możemy być dumni, że mamy tak zdolnych młodych adeptów siatkówki. Wszystkim tegorocznym finalistom Finału Wojewódzkiego składamy serdecznie gratulacje. Życzy dalszych sukcesów i zespołom, które awansowały do Wielkiego Finału życzymy powodzenia na dalszym etapie rywalizacji w rozgrywkach KINDER Joy of moving – powiedzieli Organizatorzy turnieju w Walimiu.

W finale każdy zespół zagrał siedem meczów. Każdy mecz rozgrywany był do dwóch setów, a poszczególne partie do 15 punktów. W przypadku remisu decydował tie-break.

Klasyfikacja końcowa Finału Wojewódzkiego „2 chłopców w Walimiu
1. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH II
2. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH I
3. SP 12 LUBIN 1
4. WATAHA
5. UKS KORAL WROCŁAW I
6. UKS DWÓJKA MILICZ 1
7. UKS KORAL WROCŁAW Ii
8. UKS KINDER VOLLEYBALL WAŁBRZYCH III

Autor: Katarzyna Porębska/Materiały Organizatorów