KINDER Joy of moving Minisiatkówka

Konkurs! Zaprojektuj herb swojego zespołu!

Dobiegły końca Finały Wojewódzkie, które wyłoniły tegorocznych finalistów Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving. Dla wszystkich finalistów przygotowaliśmy wyjątkowy konkurs – „Zaprojektuj herb swojego zespołu”, w którym do wygrania jest zestaw MiBand dla drużyny.

Konkurs jest skierowany do wszystkich drużyn, które uzyskały awans do 29. Wielkiego Finału Ogólnopolskich Mistrzostw w Minisiatkówce im. Marka Kisiela o Puchar KINDER Joy of moving w kategorii „2”, „3”, „4” dziewcząt i chłopców.  Uczestnictwo w konkursie jest dobrowolne i bezpłatne.

Co należy zrobić? Zadaniem konkursowym uczestników jest zaprojektowanie dowolną techniką herbu swojego zespołu. Praca musi mieć wymiary 86 cm x 61 cm. Drużyna może wziąć udział w konkursie tylko raz i może wygrać maksymalnie jeden zestaw nagród. Dla zwycięskiej drużyny przewidziany jest zestaw MiBand. 

Przygotowaną pracę należy zabrać ze sobą na Wielki Finał KINDER Joy of moving, który w dniach 7-9 lipca zostanie rozegrany w Arenie Gliwice. Należy ją pozostawić wraz z formularzem zgłoszeniowym w Biurze Zawodów 6 lipca podczas odprawy drużyn.

Konkurs rozpocznie się w dniu 6 czerwca 2023 roku i trwać będzie do dnia 6 lipca 2023 roku do godziny 23:59. Po zakończeniu konkursu – w terminie dwóch dni roboczych od daty zakończenia komisja wyłoni  jeden zwycięski zespół.

Nad prawidłowością przeprowadzenia konkursu będzie czuwała Komisja Konkursowa, która składać się będzie z trzech osób wskazanych przez Organizatora. Jej zadaniem będzie wybór zwycięskiej pracy według swojego wyłącznego, swobodnego uznania. Kryterium wyboru zwycięskiej pracy stanowić będzie w szczególności oryginalność pomysłu przesłanego projektu herbu.

Daj ponieść się wyobraźni, wyraź siebie i zaprojektuj herb własnej drużyny!

Regulamin

Formularz zgłoszeniowy

Autor: Organizatorzy